Základní škola a Mateřská škola Dolní Studénky,
okres Šumperk, příspěvková organizace

Přístupy dnes: 128 (celkem: 60789)

Králec - podrobné informace k pobytům v solné a plavání

Podrobné informace k pobytům dětí v solné jeskyni a plavání: 

Odjezd od MŠ ze zastávky je v 8:30 hodin, odjezd od Majáku v Šumperku je v 11:00 hodin. 

Malé a větší děti půjdou do solné jeskyně a do hráníčka - nepotřebují nic. Na boty dostanou návleky, necháme jim kalhoty a mikiny, do herny se vysvléknou a budou v ponožkách. Pitný režim jim dovezeme ze školky, svačinku si sní před odjezdem ze školky. Vrátíme se na oběd.

Plaváčci půjdou plavat do bazénku - vlastní ručník a plavky, koupací čepice dle Vašeho uvážení. Na dlouhé vlasy prosíme gumičky - několik, jedna asi nebude stačit. Mýdlo bereme ze školky, vysoušeče tam jsou a po plavání půjdou děti do herny, kde je teplo a vlásky jim přirozeně doschnou. V herně budou také v ponožkách.

Těšíme se všichni.

Zpátky