Základní škola a Mateřská škola Dolní Studénky,
okres Šumperk, příspěvková organizace

Přístupy dnes: 70 (celkem: 159576)

Králec - plavání a solná jeskyně

V těchto termínech budou děti z MŠ v Králci jezdit na pobyty v solné jeskyni a přihlášení nejstarší na plavání ve WELLY studiu na Majáku v Šumperku:

leden - 18. a 25.,  únor - 8., 15. a 22. a v březnu - 1., 22. a 29.  Odjezd autobusu je vždy v 8:45 , vracíme se na oběd v 11:00 hodin. Proto přiveďte své dítě včas, ať si stihne sníst svačinku ve školce. Pití jim tam dovezeme.

Plaváčci budou potřebovat jen batoh s plavkami a vlastním ručníkem. Do solné a hráníčka nebudou děti potřebovat nic, jen jim do batohu dejte vhodné tepláčky na hraní, ať se tam netrápí v oteplovačkách.

Platby prosím doneste hotově do MŠ a to: plavání je za 720,- Kč,  solná je za 480,-Kč a dopravu platí všichni stejně - jen 108,- Kč. Na dopravu máme příspěvek od Dolnostudénského komunitního centra. Prosíme zaplatit do konce ledna.

Zpátky